s" />


Yıldırım ve bakanlar aday olacak mı? Erdoğan'dan yanıt

Siyasi partiler yerel seçimler için hazırlıklarına devam ederken ismi İBB adaylığı için geçen Binali Yıldırım'la ilgili soruya Erdoğan'dan yanıt geldi

Erdoğan, Ak Parti Grup Toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. 2019 Mart yerel seçimlerinde İBB adaylığı için adı geçen Binali Yıldırım'la ilgili soruya Erdoğan'dan yanıt geldi. 

Siyasi partiler yerel seçimler için hazırlıklarına devam ederken Binali Yıldırım ve Süleyman Soylu olmak üzere bazı bakanların isimleri Ankara ve İstanbul belediye başkan adaylıkları için geçiyor. 

İsmi geçen Binali Yıldırım dün iddialarla ilgili ''Partimde istişare süreçleri böyle net ifadeler kullanmayı doğru bulmam'' açıklamasında bulunmuştu. 

DARDA KALDIK MI NEDEN OLMASIN?

Grup toplantısındaki açıklamalarının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan, "İstanbul adayı konusunda Binali Yıldırım’ın ismi geçiyor. Sizin de gönlünüzdeki isim Yıldırım mı, bir isim belirlediniz mi?" sorusuna "Gönlünüzden geçenleri temenni ediyorum ki takvim içinde gideririz. Biraz sabırlı olmakta fayda var. Darda zorda kaldık mı neden olmasın?" diye yanıt verdi. 

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.