Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri
kanal42haber.com > SPOR > TÜFAD, Aykut Kocaman’ı ziyaret ett...
20 Aralık 2018 Perşembe 11:01

TÜFAD, Aykut Kocaman’ı ziyaret etti

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Konya Şubesi, Atiker Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman’ı Kayacık Tesisleri’nde ziyaret ederek, yeni dönem için başarı diledi.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan TÜFAD Konya Şube Başkanı İsmet Karababa,  "Atiker Konyaspor kulübümüzde görev yaptığı her dönemde büyük katkı sunan, TÜFAD Ailesinin önemli bir üyesi olan, varlığı ve çalışmaları İle camiamıza değer katan Aykut Kocaman hocamızı ziyaret ederek TÜFAD Konya Şubesi yönetimi olarak, 461 üyemizin her ferdi adına hayırlı olsun dileklerimizle birlikte başarılar diledik" dedi.

DERNEK ÇALIŞMALARI ANLATILDI

Görüşme detayları hakkında da bilgi veren Karababa, "TÜFAD Konya Şubemizin çalışmaları, yaptığı organizasyonları konusunda hocamızı bilgilendirirken, kendilerinin engin birikimleri içinde bizlere yansıttığı duygu ve düşüncelerinden de istifade etme imkanı bulduk. Bizlere göstermiş olduğu sıcak ve samimi misafirperverliğinden, karşılıklı duygu ve düşünce paylaşımlarımız da içten paylaşım ortamı yaratmasından dolayı şahsım ve ekip arkadaşlarım adına teşekkür etmek isterim" ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.