Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri
kanal42haber.com > SPOR > Sergen 8 maçta eskileri yakaladı...
10 Mayıs 2018 Perşembe 10:23

Sergen 8 maçta eskileri yakaladı

Sergen Yalçın 8 maçta Mehmet Özdilek'i yakaladı. Deneyimli teknik adam Atiker Konyaspor'a geldikten sonra 14 puan topladı. Yalçın'dan önce görevi yürüten Mehmet Özdilek ise 15 maçta ancak 14 puan toplamıştı.

Atiker Konyaspor teknik direktörü Sergen Yalçın Konyaspor'un başına geçtiği günden bu yana yakaladığı başarı ile dikkatleri üzerine çekti. Deneyimli teknik adam yeşil-beyazlı takımın başında çıktığı 8 maçta iki mağlubiyet, iki beraberlik ve dört galibiyetle 14 puan topladı. Yalçın bu istatistiği ile bu sezon Konyaspor'un başındaki en başarılı teknik adam oldu.

ANADOLU KARTALI SERGEN'LE HAYAT BULDU

Sezona Mustafa Reşit Akçay ile başlayan temsilcimiz, Akçay'ın yönetiminde 9 maçta sadece 7 puan toplayabilmişti. Anadolu Kartalı, Akçay'ın ardından göreve gelen Mehmet Özdilek yönetiminde ise 15 maçta 14 puan topladı. Özdilek ile yolların ayrılmasından sonra göreve gelen Sergen Yalçın ile temsilcimiz, 8 maçta Mehmet Özdilek'in 15 maçta topladığı puanı topladı. Konyaspor'da 1,75 puan ortalaması tutturan Sergen Yalçın, Göztepe maçında beraberlik durumunda dahi Konyaspor başında bu sezon en fazla puan toplayan teknik adam olacak.

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.