Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri
kanal42haber.com > YEREL > Konya'nın ilk yüzme havuzlu kre...
27 Ağustos 2018 Pazartesi 13:22

Konya'nın ilk yüzme havuzlu kreşi açıldı

Konya'nın ilk yüzme havuzlu kreşi hizmette Özel Balkan Kreş ve Gündüz Bakımevi Bosna-Hersek Mahallesi Bakyapı Prestij Park Konutları'nda hizmete girdi.

Özel Balkan Kreş ve Gündüz Bakımevi Bosna-Hersek Mahallesi Bakyapı Prestij Park Konutları'nda hizmete girdi.

Konya'nın ilk ve tek yüzme havuzlu eğitim merkezi olan Özel Balkan Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde müzik, yabancı dil, boyama derslerinin yanı sıra sinema, tiyatro ve gezi etkinlikleri de düzenlenecek. Özel Balkan Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Gülcan Turbil, Konya'da kreş eğitimine yeni bir soluk getireceklerini dile getirdi.
Konya'nın en nezih mekanlarından biri olan Bakyapı Prestij Park Konutları'nda açtıkları gündüz bakımevinde kaliteli ve güvenilir bir hizmet vereceklerini kaydeden Turbil, "Bosna-Hersek, Kosova, Sancak, Yazır ve Beyhekim Mahallesi sakinlerine kaliteli bir hizmet sözü veriyoruz. Kreşimizde her hafta yüzme etkinlikleri olacak. Öğrencilerimize yabancı dil dersleri ve zumba dersleri vereceğiz. Öğrencilerimize değerler eğitimi vereceğiz. Zeka oyunlarının yanı sıra değerler eğitimi hocamız tarafından siyer-i nebi dersleri, dini dersler de verilecek. Ailelerle iç içe sürekli iletişim halinde olacağız. Kreşimizin hayırlı olmasını diliyoruz. Herkesi kreşimize davet ediyoruz" dedi.

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.