Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri
kanal42haber.com > YEREL > KARAKULLE VE YALÇIN AİLELERİNİN MU...
29 Nisan 2018 Pazar 14:23

KARAKULLE VE YALÇIN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Konya’nın tanınmış köklü ailelerinden Kanal 42 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yalçın’ın oğlu Muhammed Ayhan ile nişanlısı Merve bugün gerçekleştirilen muhteşem düğün organizasyonu ile hayatlarını birleştirdiler.

Konya’nın tanınmış köklü ailelerinden Ahmet Yalçın hırdavat marketin sahibi Kanal 42 Televizyonu yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yalçın’ın oğlu Muhammed Ayhan Yalçın ile Mustafa Karakulle’nin kızı Merve bugün gerçekleştirilen muhteşem düğün organizasyonu ile hayatlarını birleştirdiler.   

Mavera kır düğün bahçesinde gerçekleştirilen Karakulle ve Yalçın ailelerinin düğünü Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcıları Lütfi Yalman, Tacettin Çetinkaya, Saadet Partisi Genel İdare Kurul Üyesi Karatay Belediyesi Eski Başkanı Mehmet Şen, Konya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanları Mustafa Özkafa, Tahir Akyürek, Saadet Partisi İl Başkanı Av. Hasan Hüseyin Uyar ve Ak Parti İl Başkanı Hasan Angı’nın yanı sıra İş, siyaset, sanat ve eğitim camialarından çok sayıda tanınmış simayı bir araya getirdi.


Binlerce davetlinin katıldığı düğün Konya gelenek ve göreneklere göre gerçekleşti. Sabah erken saatlerden itibaren aileleri ile birlikte düğüne katılan davetlilere geleneksel Konya düğün pilavı ikram edildi.
Damadın dedesi Ayhan Yalçın, amcası Mustafa Yalçın, babası Ahmet Yalçın evlatlarının bu mutlu gününde davetlilerle tek tek ilgilendiler.
Kanal 42 televizyonu olarak Karakulle ve Yalçın ailelerini tebrik eder genç çiftimiz Muhammed Ayhan ve Merve Karakulle’ye kurdukları bu güzel yuvada bir ömür boyu mutluluklar dileriz. 

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.