Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri
kanal42haber.com > DÜNYA > İSRAİL’DEN TURİSTLERE ÖZEL TERÖ...
25 Aralık 2017 Pazartesi 12:04

İSRAİL’DEN TURİSTLERE ÖZEL TERÖR KAMPI!

Terörist İsrail, Batı Şeria’nın Gush Etzion bölgesinde bulunan “Terörle Mücadele Eden Fantastik Kamplar” adı altında terör eğitimi veriyor.

Terörist İsrail, Kudüs’e gelen Yahudi ve Hıristiyan turistlere Filistinli direnişçileri terörist olarak gösteriyor. İsrail, Batı Şeria’nın Gush Etzion bölgesinde bulunan “Terörle Mücadele Eden Fantastik Kamplar” adı altında terör eğitimi veriyor.

2 saatlik verilen yoğun askeri eğitimde Filistinli Müslümanların her an Kudüs ve civarında terör saldırısı yapabileceği gösteriliyor. Katil İsrail askerleri Kudüs ve civarında Müslüman direnişçilerle nasıl mücadele edilmesi gerektiğini anlatarak, Filistin’e gelen Yahudi ve Hıristiyanları Müslümanlara karşı kışkırtıyor. Sözde eğitim kampında simülasyon eğitimi veren işgalci İsrail askerleri, kampa katılan birçok turiste Müslüman direnişçilerin hedef tahtasındaki resimlerine ateş ettiriyor.

TERÖRİZMİN ANA VATANI İSRAİL

Kampa katılan kişilere gerçek silahlarla yaptıkları eğitimde, Kudüs ve civarındaki tüm Müslümanların tehlikeli olduğu ve onlara karşı nasıl savunma yapılması gerektiği öğretiliyor. Kurulan bu kamplar, İsrail’in 75 yılda işgal ettiği Filistin topraklarında ne kadar iyi yol kat ettiğini gösteren bir oluşum olarak nitelendiriliyor.

 

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.