Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri


kanal42haber.com > SPOR > GURUR DUYULACAK BİR TAKIM OLDUK...
16 Nisan 2018 Pazartesi 12:46

GURUR DUYULACAK BİR TAKIM OLDUK

Anadolu Selçukspor'da Bandırmaspor karşısında alınan mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor. Teknik direktör Alper Avcı, play-off şansı azalsa da gurur duyulacak bir takım olduklarını söyledi

Anadolu Selçukspor teknik direktörü Alper Avcı Bandırmaspor karşısında alınan mağlubiyeti değerlendirdi. Alper Avcı “Her şeyden önce ligdeki sıralama açısından her iki takımından mutlak kazanmak istediği bir karşılaşmaydı. Müsabakaya biz bu açıdan bakarak hazırlandık. Bu nedenle iki takımda dengeli bir oyunu tercih ederek başladı. Karşılaşmaya kontrollü başlayarak rakibin zaaflarından yararlanmak istedik. Doğru savunmayı yaparak hızlı hücumlarla sonuca gidebilmeyi düşündük. Ancak maç boyunda esen şiddetli rüzgar bizi çok etkiledi. Hızlı hücum planımızı çok etkiledi. Rakibimizin bulduğu ilk golde top çizgiyi geçti geçmedi tartışmaları yaşandı. Golden sonra oyuna tutunmak isterken ikinci golü yedik, sonrasında ciddi risk aldık, pozisyonlar bulduk fakat skor üretemedik." ifadelerini kullandı.

BU OYUNCULARLA BİRLİKTE OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

Genç teknik adam play-off şanslarının çok azaldığını belirterek, "Alınan bu netice ile Play-off şansımız azalsa da sezon başından bu yana gösterdikleri özveriden ve gayretten dolayı futbolcularıma teşekkür etmek istiyorum. Birlikte gurur duyulacak bir takım oluşturduk. Takımımızın ligde var oluşundan, rakiplerimizin bize saygı duyar hale gelmesinden, kaliteli bir takım olmaktan ve bu oyuncularla birlikte olmaktan dolayı gurur duydum. Kalan haftalarda ne olsun ligi en iyi noktada bitirmek istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda tüm maçlarımıza aynı ciddiyetle hazırlanıp, sahaya da aynı ciddiyetle çıkacağız” dedi.

 

 

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.