Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri
kanal42haber.com > YEREL > Gars ailesinin sünnet mutluluğu...
28 Ağustos 2018 Salı 14:32

Gars ailesinin sünnet mutluluğu

Konya'nın tanınmış iş adamı Brüsk Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Gars düzenlenen tören ile oğlunu sünnet ettirdi.

Konya'da iş ve sanat camiasını bir araya getiren düğün. Konya'nın tanınmış iş adamı Brüsk Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Gars düzenlenen tören ile oğlunu sünnet ettirdi.Cemil ve İsminas Gars'ın torunu, Bayram ile Ebru çiftinin oğlu Berat Çınar; Yeşil Vadi Düğün Salonu’nda gerçekleşen cemiyetle erkekliğe ilk adımını attı. Düğün törenine misafirlerin yanı sıra çok sayıda iş ve sanat camiasından tanınmış isim de katıldı.

518cb043-4fb5-4212-9bd7-41d5cd714d17.jpg

Kirveliğini Konya'nın ünlü sanatçısı Cüneyt Yıldırım (Bürüsk Cüneyt'in) yaptığı düğün merasiminde aile büyükleri misafirlerini kapıda karşılayarak tebrikleri kabul etti. Küçük Berat'ın sahneye taht üzerinde getirilmesi ile birlikte başlayan düğün merasimi geç saatlere kadar sürdü.  Aşiret düğünlerini aratmayan kalabalık bir çok sanatçının sahne performansları ile doyasıya eğlendi. Merhaba Gazetesi olarak erkekliğe ilk adımını atan Berat Çınara geçmiş olsun der, Bayram ve Ebru çiftini de tebrik ederiz.

 

903c9eb8-57ce-4b6c-af0a-581da6465f58.jpg

 
 

 

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.