Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri
kanal42haber.com > SPOR > En Genç kadroyla en iyi puan...
10 Mayıs 2018 Perşembe 10:55

En Genç kadroyla en iyi puan

Anadolu Selçukspor isim değişikliği sonrası en yüksek puanını topladı. 2012-2013 sezonunda Konya Şekerspor olan ismi önce Anadolu Selçukluspor daha sonra Konya Anadolu Selçukspor olarak değiştirilen temsilcimiz Şekerspor isminden sonraki en fazla puan ald

Play-off kapısından dönen Anadolu Selçukspor, isim değişikliği sonrasında en fazla puan topladığı sezonu yaşadı. Ligi 55 puanla tamamlayan temsilcimiz ligde en fazla puan aldığı sezonunu yaşadı. Bu sezon aynı zamanda yaş ortalaması en düşük olduğu sezonu yaşayan temsilcimiz, en genç döneminde en büyük başarısını yaşadı. En yüksek puanını 2014 - 2015 sezonunda Abdurrahman Baysangur yönetiminde alan Yavru Kartal, Alper Avcı yönetiminde bu puanı geçerek en başarılı sezonunu geçirdi.

ŞEKERSPOR İSMİYLE 67 PUAN

2012-2013 sezonunda ismi önce Anadolu Selçukluspor, ardından da Konya Anadolu Selçukspor olan temsilcimiz, ismi Konya Şekerspor olduğu dönemde de 2010-2011 sezonunu 67 puanla ikinci sırada tamamlamıştı. Yönetimin en genç kadroyla en fazla puan toplama başarısını gösteren Alper Avcı ile önümüzdeki sezon da devam kararı alması bekleniyor.

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.