Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri
kanal42haber.com > YEREL > DOĞRU BASKETBOLU OYNAYIP, ELİMİZDEN...
30 Nisan 2018 Pazartesi 16:00

DOĞRU BASKETBOLU OYNAYIP, ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ

Türkiye Basketbol 1. Lig play-off basın toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Selçuklu Belediyespor Başantrenörü Serkan Erdoğan ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi.

Türkiye Basketbol 1. Ligi play-off maçları öncesi basın toplantısı yapıldı. Takım kaptanları ve Başantrenörlerin katıldığı toplantıda Selçuklu Belediyespor'u Başantrenör Serkan Erdoğan ile Nezih Özbakır temsil etti. Selçuklu Belediyespor Başantrenörü Serkan Erdoğan, "Biz lige çıkmak amacıyla kurulmadık. Sezon boyunca doğru basketbolu oynayarak mücadele ederek ligi 4. Sırada bitirip, play-off oynamaya hak kazandık. Önümüzde de zorlu bir takvim var. Biz yine şu ana kadar yaptığımız gibi iyi mücadele edip, doğru basketbol oynayıp, elimizden geleni sahaya koyup maç kazanmaya çalışacağız. Maç maç bakacağız bütün takımlara da başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

İYİ BİR ORGANİZASYON VE ÇALIŞMAYLA BURAYA GELDİK

Kaptan Nezih Özbakır ise "Sezona çok geç kurulmuş bir ekip olarak iyi bir organizasyon ve çalışmayla buralara kadar geldik. Bundan sonra da play-off'a hem mental hem de fiziki olarak mücadele edip, kazanabildiğimiz kadar maç kazanmaya çalışacağız. Tüm takımlara sakatlık olmadan iyi bir play-off turu diliyorum." ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.