Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri
kanal42haber.com > SPOR > “ÜÇ PUAN ÖNEMLİYDİ AMA İŞİM...
23 Nisan 2018 Pazartesi 15:08

“ÜÇ PUAN ÖNEMLİYDİ AMA İŞİMİZ HENÜZ BİTMEDİ”

Atiker Konyaspor'un deneyimli santraforu Adis Jahovic Kasımpaşa maçını değerlendirdi

Kasımpaşa maçında Konyaspor'un ikinci golünü kaydeden Adis Jahovic galibiyetin ardından konuştu. Deneyimli santrafor maçla ilgili, "Beş haftadır gol yememek çok önemli. Bunun en büyük faktörlerinden biri yeni hocamız. Onun takıma vermiş olduğu getirdiği yeni enerji ve özellikle defanstaki taktiksel anlayışıyla birlikte gol yememek birçok defa bize galibiyeti getirdi, en azından yenilmemiş olduk. Bugün de üç puan çok önemliydi bizimi için. Düşme potasından çıkmış bulunuyoruz ama işimiz daha henüz bitmedi. Hala önümüzde bizi bekleyen önemli maçlar var bu maçlar güzel sonuçlar almak zorundayız." dedi.

KALECİNİN HAMLESİNİ BEKLEDİM

Attığı gol hakkında da konuşan Jahovic, "Önemli olan golün güzelliğinden öte Konyaspor’un başarısı. Ben de Konyaspor’un bir oyuncusuyum. Attığım gole yıldız bir oyuncunun atabileceği gol gözüyle bakmıyorum. Önemli olan burada takımımızın başarısı takım arkadaşlarımızla birlikte. Gole de gelecek olursak 1-0 her zaman riskli bir sonuçtur ikinci golü bulmak zorundaydık. İlk seferde topa vurabilirdim ama kaleciye baktığımda doğru pozisyondaydı ama kalecinin hamlesini bekledim ve daha sonrasında golümü de atmış oldum." şeklinde konuştu.

ONLARIN BÜYÜK ETKİSİ VAR

Jahovic taraftar hakkında da şunları söyledi: "Ne diyebilirim ki bugün taraftarımız harikuladeydiler. Hepsi gelip bizi desteklediler burada üç puana çok ihtiyacımız vardı bizi yalnız bırakmadılar onların büyük etkisi var. Ümit ediyorum ki önümüzdeki müsabakalarımızda da bizleri yalnız bırakmazlar ve desteklerler.”

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.